DZIEŃ MATKI 2019

Wielkimi krokami zbliża się ważny i wyjątkowy dzień – Dzień Matki. To czas, w którym szczególnie możemy podziękować naszym kochanym Mamom za ich wsparcie, pomoc, codzienną troskę i po prostu za to, że są zawsze z nami 🙂 W razie niepowodzeń, lub zwyczajnie gdy mamy gorszy dzień, zawsze nas wysłuchają i otoczą opieką. To na nie możemy zawsze liczyć. Wdzięczność Mamie można wyrazić także pięknym i niepowtarzalnym upominkiem.

Drukarnia Osiedlowa we Wrocławiu i Owl You Need – Portal Twórczych i Aktywnych zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym z atrakcyjnymi nagrodami z okazji Dnia Matki.

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY Z OKAZJI DNIA MATKI 

„NAJLEPSZE CHWILE Z MAMĄ”

 

Regulamin konkursu:

1. Prześlij zdjęcie, które Twoim zdaniem idealnie pasuje do motywu „Najlepsze chwile z Mamą”. Zdjęcia prosimy przesyłać w prywatnej wiadomości na FB (Drukarnia Osiedlowa) lub na adres mailowy: sowiweb@gmail.com

2. Polub naszego fanpage’a oraz fanpage’a Drukarni Osiedlowej

3. Prace można przesyłać do 30 maja 2019.

4. Najlepsze prace przejdą do etapu finałowego i zostaną opublikowane na oficjalnym profilu FB Drukarni Osiedlowej 31 maja 2019. To spośród nich zostaną wyłonieni zwycięzcy.

5. Jeśli Twoja praca znajdzie się w gronie finalistów, należy:

  • udostępnić swoje zdjęcie z galerii Drukarni Osiedlowej na swojej tablicy
  • zachęcić znajomych do lajkowania Twojego zdjęcia w galerii Drukarni Osiedlowej

6. Zwycięzcami będą autorzy zdjęć, które zdobędą najwięcej polubień na fanpage’u Drukarni oraz według uznania Organizatorów:)

7. Wysyłając prace konkursowe uczestnicy jednocześnie akceptują regulamin niniejszego konkursu oraz możliwość wykorzystania wizerunku osób znajdujących się na fotografiach. Zgodnie z ogólną polityką RODO pragniemy poinformować, że wizerunek ten zostanie upowszechniony na stronach Organizatorów.

8. Osoby poniżej 13-ego roku życia nie są uprawnione do brania udziału w konkursie,  w imieniu tych osób udział w konkursie może wziąć rodzic lub opiekun prawny.

 

Liczymy na Ciekawe propozycje i Wasze zaangażowanie, bo jest o co walczyć 🙂

Nagrody konkursowe:

1. miejsce

Obraz drukowany na płótnie w formacie B2 70/50 cm

Plakat / Fotografia w formacie A3 30/40 cm

 

i

2. miejsce

Fotoksiążka pionowa I 48 stron I Oprawa miękka klejona

Plakat / Fotografia w formacie A3 30/40 cm

3. miejsce

Plakat / fotografia na papierze w formacie B2 70/50 cm

Plakat / Fotografia w formacie A3 30/40 cm

Wydrukowane mogą zostać nagrodzone prace, bądź wedle życzenia inne fotografie / obrazy.

Aktualności śledźcie na profilu FB Drukarni Osiedlowej.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdrukarniaosiedlowa%2F&tabs=timeline&width=400&height=370&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="400" height="370" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>