Najlepsze filmy i fotografie dronowe 2017

Drone Film Festival Wrocław 2017

Za nami kolejna edycja Drone Film Festival odbywającego się we Wrocławiu. Do ścisłej czołówki i finałowej walki o nagrody główne – statuetki Kryształowy Dron zakwalifikowało się 30 filmów i 25 fotografii. – Pomimo, dużej ilości nadsyłanych prac, wiele musieliśmy odrzucać, stawialiśmy na te najlepsze, tak aby finalista czuł się naprawdę wyróżniony. – mówi jeden z organizatorów. To finałowe filmy i zdjęcia były skrupulatnie oceniane przez Jury.

 Montaż obrazu i dźwięku, stopień trudności i oryginalności ujęć, fabuła oraz spójność filmu w formie i treści to główne kryteria ocenianych filmów.

Jury było wymagające, nie liczyły się tylko piękne miejsca, członkowie Jury oczekiwali od twórców filmu dobrego montażu, świetnych przelotów, a także elementów opowiedzianej dronem historii. Ze zdjęciami b.podobnie, stawiano na oryginalną kompozycję i… zresztą sami zobaczcie na co zwracali uwagę.

Robert Chmielecki

ZDOBYWCA KRYSZTAŁOWEGO DRONA W KATEGORII „NEW PERSPECTIVES”

Robert Chmielecki (VIDEO-DRONE) – Inny punkt widzenia

Łukasz Muras fotografia dronem

II MIEJSCE

Łukasz Muras (Dron Project) – Tajemniczy Ogród

Michał Gniadzik

III MIEJSCE

Michał Gniadzik(Get High Media) – lucky7

Zobaczcie zwycięskie filmy:

Gratulacje należą się wszystkim twórcom filmów i fotografii, a także organizatorom tego festiwalu, a należą do nich między innymi: Dolnośląska Szkoła Wyższa z Wrocławia, SSLK10%Art, oraz Kreatywna Agencja Marketingowa SowiWeb. 

Z niecierpliwością czekamy na następny tak udany festiwal dronowy.

Zobaczcie inne nasze artykuły związane z dronami: NAJNOWSZE OKULARY FPV – DJI GOGGLES