Największa impreza Fatbike w Polsce

III nieoficjalne mistrzostwa Polski
Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe
03.02.2018 (sobota)

Już za kilka dni w Górach Stołowych odbędzie się największa impreza Fatbike w Polsce. Wyścig stworzony przez fanów i pasjonatów tego wyjątkowego roweru i rowerów górskich. Piękne trasy, świetna atmosfera, śnieg i jazda aż do linii mety, nasza redakcja, która patronuje medialnie tej wyjątkowej imprezie zaprasza i poleca.

Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe to pierwszy zimowy wyścig w Polsce. III Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Fat Bike przyciągają wielu miłośników zimowego klimatu. Niektórzy przyjeżdżają na ten wyścig zdobywać I miejsce, inni chcą sprawdzić możliwości rowerów fat bike, jeszcze inni oczekują od tej imprezy dobrej zabawy na śniegu. Przykładem jest Bartosz Huzarski, czołowy polski kolarz szosowy, który w II edycji wyścigu „wystartował czysto dla zabawy i sprawdzenia fenomenu rowerów fat bike, nie dla rywalizacji”.
Od poprzedniej edycji wyścigu dołączył w charakterze Sponsora Tytularnego polski producent rowerów Monteria, gwarantując tym samym m.in. akcesoria rowerowe dla każdego uczestnika wyścigu.
W tym roku do trasy znanej już dotychczasowym uczestnikom doszedł nowy odcinek, dzięki czemu trasa, wiodąca trasami biegowymi i rowerowymi, wytyczonymi w Parku Narodowym Gór Stołowych, liczy sobie już 30 kilometrów. Bonusem dla zarejestrowanych uczestników będzie 3-kilometrowy prolog wyścigu, który odbędzie się w godzinach wieczornych dzień przed wyścigiem (w piątek 02.02).

Największa impreza fat bike w Polsce_Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe
Największa impreza fatbike w Polsce

Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski FAT BIKE

W nieoficjalnych Mistrzostwach Polski FAT BIKE udział biorą zawodnicy znanych polskich teamów, m.in. Huzar Bike Academy, SGR Specialized, Mitsubishi Materials MTB Team, przedstawiciele teamów zagranicznych m.in. František Žilák Rock Machine – Cyklomax Enduro Team (CZ), Tomás Sevců HSK cyclingteam (CZ), Sviataslau Chupin My FatBike.ru (BY) oraz polscy zawodnicy z czołówki MTB, m.in. Maciej Stanowicz, Piotr Kurczab, Maksymilian Bieniasz, Jarosław Miodoński, Bartosz Huzarski, Marcin Kawalec.
Warto przyjechać i przekonać się, że zima to nie tylko narty. Świetna atmosfera, możliwość spotkania się miłośników rowerów i piękne, śnieżne widoki – zima to Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe.

Zarejestruj się już dziś: http://fatbikerace.pl/formularz/

Aktualności - Fan Page organizatora

 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffatbikeracepl&tabs=timeline&width=340&height=500&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId=395204987539291" width="340" height="550" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>
noclegi Karłów

Szukasz noclegu?

Ośrodek Wypoczynkowy Szczeliniec

Karłów 6A, 57-350 Kudowa Zdrój

tel.74 871 22 06  e-mail: biuro@szczeliniec.pl

http://szczeliniec.pl/

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne Parku Narodowego Gór Stołowych

Karłów 10, 57-350 Kudowa Zdrój

tel: 74 871 21 69   noclegi@pngs.com.pl

Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe – impreza dla aktywnych 🙂