SnowMind instrumentalny ambient

SnowMind to projekt założony przez warszawskiego muzyka – Macieja Snowackiego, w lutym 2016 roku. Był to moment, w którym zapragnął on zrobić coś, co odróżniałoby się od jego dotychczasowej twórczości, która do tej pory osadzona była głównie w ramach klasycznego rocka i heavy metalu. Instrumentalny ambient z charakterystycznym gitarowym sznytem.

Na jego muzykę niewątpliwy wpływ mieli gitarowi mistrzowie jak Ritchie Blackmore i Mark Knopfler. Zawsze jednak cenił również takich muzyków jak David Gilmour, czy Mike Oldfield, którzy swoją grą potrafili malować dźwiękowe pejzaże. To zainspirowało go do pisania piosenek, które ostatecznie złożyły się na jego pierwszą solową EP-kę, „SnowMind”.

Utwory zostały zarejestrowane u Radka Chwieralskiego – wybitnego gitarzysty i aranżera, który podjął się ich produkcji. Dzięki swojej wiedzy i pomysłom wywarł on spory wpływ na ostateczny kształt płyty.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSnowMind.Music%2F%3Fref%3Dbr_rs&tabs=timeline&width=300&height=400&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId=395204987539291" width="300" height="400" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

W tym momencie Snowacki komponuje kolejne utwory, a także kompletuje zespół, z którym mógłby zaprezentować swoją muzykę na żywo. Czekamy na nową porcję muzyki 🙂

Muzyka jest możliwa do wykorzystania w celach komercyjnego użytku. Zapraszamy na fanpage’a po szczegółowe informacje.