Najlepszy festiwal dronowy w Polsce – Drone Film Festival Legnica 2018

Drodzy miłośnicy niebiańskich ujęć, innej perspektywy na świat, fani bezzałogowców i dobrych imprez. Przyjedźcie na najlepszy festiwal dronowy w Polsce. W pierwszy listopadowy weekend, 2-3 listopada 2018 w Legnicy, odbędzie się III już edycja Drone Film Festival. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie będzie odbywać się w ciągu dwóch dni. Wielki Finał zaplanowano na sobotnie popołudnie 3 listopada. Jednym z głównych partnerów tegorocznej edycji jest logistyczna firma Ritex. Organizatorzy niezmiennie szykują liczne niespodzianki.

Konkurs filmowo-fotograficzny DFF Legnica 2018

Jak co roku, kluczowym i pełnym emocji elementem Drone Film Festival jest konkurs filmów i fotografii z powietrza. W związku z zaciętą rywalizacją w tematyce ubiegłorocznych kategorii, organizatorzy postanowili zachować większość z nich. Na pewno strefa miasta/industrialu oraz ziemska natura skrywają przed sobą jeszcze wiele tajemnic, a ruch można uchwycić na wiele sposobów.  Dobra fotografia zaś to prawdziwa sztuka. Zatem, zapraszamy na nadsyłania prac filmowych w kategoriach: „CITY/INDUSTRIAL”, „NATURE” i „MOVE” oraz fotograficznych w kategorii „ART”.

najlepszy festiwal dronowy
najlepszy festiwal dronowy
najlepszy festiwal dronowy _Drone Film Festival Legnica 2018
najlepszy festiwal dronowy _Drone Film Festival Legnica 2018

Jak czytamy na oficjalnej stronie festiwalu dronefilmfestival.eu, w tym roku możemy spodziewać się atrakcyjnych nagród konkursowych, w tym pieniężnych, a także nagrody specjalnej Prezydenta Miasta Legnicy.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursie DFF Legnica 2018!

Żeby Was jeszcze bardziej zmotywować, zobaczcie co działo się rok temu:

Aktualności DFF na Facebooku:

Zapraszamy na DFF Legnica 2018:

Drone Film Festival Legnica 2018. My też tam będziemy 🙂

Comments

comments